in

Update pro Dying Light 2 po novém roce!

Dle vydané zprávy na Redditu od jednoho z vývojářů hororového titulu Dying Light, bychom se měli dočkat dalšího updatu již brzy – snad hned z kraje roku.

Na začátku ještě tohoto roku proplula zpráva ohledně aktualizace s přídavkem X-Ray Vision či vylepšením světelných efektů, ale pak ihned vše utichlo a žádná další informace ohledně aktualizací nevyšla – teď nám ale svitla naděje možného updatu.

Na Redditu se objevil tento příspěvek od jednoho z vývojářů – je to vlastně snímek z oficiálního serveru Discord. Přesto, že na snímku není nic k nadchnutí, tak i přesto víme, že bychom měli dostat v příštím roce další informace.

Vývojáři z Techlandu mají v plánu do této Freeruning/Zombie Survival hry zasadit více masivních způsobu, které původní hru rozšíří. Oproti prvnímu dílu se hra odehráva na 4x větší mapě a obsahuje rozhodovací systém, který ovlivní průběh hry.

Navzdory červnovému propuštění jednoho ze scénáristů, Chrise Avelloneho, kvůli několika obvinění ze „sexuálního obtěžování a neúcty“ Techland ujistil své fanoušky, že ve svém vývoji hry postupuje efektivně, vlastně dle revidovaného plánu na začátku roku.

Zdroj: dualshockers.com

Sons of the Forest v novém traileru!

Nintendo s novým merchem!