in

Wild Rift pro iPhone 12

Každý fanoušek RIOT Games si v tomto článku bude libovat a o to víc pokud seš majitelem Apple zařízeni iPhone. Již zmíněný Apple přichází s novým společníkem a tím je právě tvůrce League of Legends – Riot Games.

Tentokrát, ale jde o mobilní hru League of Legends: Wild Rift. Tuto mobilní pecku si zahraješ na novém iPhone 12, který byl oznámený toto úterý.

Díky technologii 5G a bionickému čipu A14 by si hráči měli užít ty nejlepší detaily s co možná nejplynulejším gameplayem, ale jsem dost zvědaví jako toto nakousnuté jablko bude zvládat např. teamfight v blízkosti Barona.

V rámci oznámení spolupráce se fanoušci dočkali i několika záběrů přímo ze hry, kde byla mimo jiné vidět odlišná mechanika ultimátní schopnosti nejznámější postavy ASHE.

„V Riot Games chceme přinést hráčům možnost hrát jejich oblíbenou hru, ať jsou kdekoliv. League of Legends je nejoblíbenější počítačovou na světě a s iPhonem 12 jsme přesvědčeni, že je ten pravý čas uvést naši novou hru na iOS. Bionický čip A14 nám dovoluje představit šampiony jako Ashe s nejvyšší úrovní přesnosti, kterou nenajdete na žádné jiné platformě.“

Zdroj: Playzone.cz

Otevíráme nový svět hráčům!