in

Mazarini zpět v eSubě!

Jméno Nikolia Lazarev alias Mazarini je v esportovém světě velmi známé – mohli by se Vám vybavit eSportové organizace jako je eSuba, nEophyte či zahraniční Power Gaming.

Pokud sáhnu hlouběji do historie mohl bych Mazariniho zařadit k absolutní špičce domácí/zahraniční Call of Duty scény. Hrál společně v jednom týmu např. s Janem „Paradox“ Duchoněm nebo Lubomírem „Luboshmir“ Pešákem.

Co Mazariniho nejvíce proslavilo bylo právě Call of Duty resp. čtvrtý díl této FPS, ale větší popularitu získalo jeho fragmovie s nýzvem MAZADOX, což absolutní nostalgická stylovka, která trvala přesně 13:37 a dnes má skoro 3,5 milionu přehrání na YouTube.

V roce 2011 Mazarini ukončil své veškeré hráčské aktivity, což nebylo navěky. O 6 let později ho pohltil battle royale titul PUBG a jako Streamer začal pořádat ve spolupráci s Grunexem PUBG turnaje, založil dokonce i svůj brand Kings of Sosnovka.

Po neúspěšné kvalifikaci na MČR v PUBG, která jeho týmu utekla o pouhý bod se Mazarini začal věnovat momentálně velmi úspěšnému titulu Valorant. V tomto týmu můžeme vidět několik neznámých jmen, ale také i jedno veteránské Martin „Hitch“ Srp známého právě z Call Of Duty scény.

eSuba.Valorant tým
 Česká republika Nikolai ‚Mazarini‚ Lazarev
 Česká republika Drahomír ‚bobys‚ Pohořalý
 Česká republika Patrik ‚PataGod‚ Bojkovský
 Česká republika Karel ‚Twisten‚ Ašenbrener
 Česká republika Martin ‚Hitch‚ Srp

TRENÉR  Česká republika Dominik ‚Darwy‚ Kot – trenér

Zdroj: Playzone.cz

Mass Effect: Legendary Edition

EA slibuje hry nové generace