in

Kratos trošku jinak …!

Nejspíš Vám nemusím nikterak zvlášť představovat fenomenální hru God Of War – ale máme tu pro vás velmi zajímavou změnu v podání Kratose a vůbec celkovou obměnu hry.

Poslední díl God Of War vyšel na svět z dílen Sony v Santa Monice v roce 2018 aby vás vzal na okružní jízdu starobylé mytologie – nespočet hráčů hru přirovnává k absolutní dokonalosti, ale je tu stále prostor pro vylepšení. Od toho tu jsou hráči tzv. moddery (módeři), a co se týče této mytologické akce, tak došlo ke změně pohledu.

Youtuber a zároveň i móder Speclizer, který se netají tím, že jeho obdiv získaly hry jako je Detroit: Become Human či Marvel Spider-Man, do kterých následně sám přidal několik nových funkcí a prvků a právě k nim přidal i God of War.

Speclizer Vám umožnil přes svůj mód odehrát Kratosův příběh z pohledu první osoby. No není to úžasné? Můžete tak i odhadnout jakých je tento polobůh rozměrů. Na druhou stranu jsem osobně radší za 3rd person pohled, mohli bychom ve 1st personu přijít o spoustu zajímavých filmových záběrů.

Zdroj: dualshockers.com

Nintendo s novým merchem!

God Of War Ragnarok jako Cross-gen?