in

Hry mnohé hráče naučily, ale…

SigridWave je online překladač vytvořen speciálně pro herní komunikace a hráče, kteří neumí anglicky nebo jakýmkoliv jiným jazykem, který je použit ve hře. Tento překladač je postaven na zdokonalujících se neuronových sítích, ale na rozdíl od obecných překladačů byla tato umělá inteligence „vytrénována“ na reálných hrách.

Za tím to výtvorem stojí Acer a překladač bude nabízet v rámci své nové herní komunitní platformy Planet9. Ta má za cíl sjednotit amatérské hráče z celého světa do týmů, které se postupně mohou dopracovat až k profesionální úrovni. SigridWave má pomoci tomu, aby se mohli dát dohromady hráči z různých koutů světa.

Ve hře využívá SigridWave technologii automatického rozpoznávání řeči, která zachytí komunikaci hráčů a mluvené slovo převádí na text. Text poté přeloží umělá inteligence, s ohledem na to, jakou hru hráči zrovna hrají. Díky tomu rozpozná i typické názvosloví a zkratky používané v určité hře. Poté se hráči na druhé straně poskytne překlad. Vše probíhá v reálném čase.

Zdroj: msn.com, doupe.cz

Obuv Metal Gear Solid!

60 FPS na NextGenu!