in

Hitman 3 s problémy PC verze!

Chtě/nechtě se budoucí majitelé plešatého zabijáka (PC verze) popasují s problémy předchozího počínání v předchůdcích třetího dílu Hitmana, pokud tedy nemáte preorder na Epic Games Storu.

Pokud si rozebereme vydavatelská práva trilogie – Hitman’s The World of Assassination, tak je před námi velmi složitý příběh. První hra trilogie byla spuštěna vývojáři ze Square Enix v roce 2016, poté druhý díl vypustil gigant Warner Bros. Interactive, a nyní Hitman 3 bude vydán příští týden pod záštitou IO Interactive. Tohle by nám mělo přinést problém s přenesením progresu z předchozích dílů.

Jak je známo, Hitman 3 bude vyhrazen pouze na platformě Epic Games Store, kde není k dispozici Hitman 2, což je velký problém pro hráče, kteří chtějí odstartovat trojku z poslední pozice druhého dílu.

Každý kdo si hru předobjednal či si jí pořídí v prvních deseti dnech od uvedení na trh na Epic Games Store, tak získá exkluzivně access pass Hitman GOTY Edition, který umožní veškerý import misí a míst z prvního a druhého dílu Agenta 47.

Pokud to z nějakého důvodu nestihnete, tak si budete muset již zmíněný Access pass pořídit a dle IO Interactiv by jste ho měli zakoupit s 80%  v prvních dvou týdnech startu Hitman 3.

Jak na přenesení předchozího progresu do nového dílu?

V první řadě bude potřeba propojit Steam účet se svým IOI účtem a poté převést svůj postup hry z Hitman 2 do Hitman 3 na EGS – tohle bys měl udělat před spuštěním třetího dílu, pokud si však vzpomeneš, že bys chtěl použít svůj progres ze dvojky někdy během hraní třetího dílu Hitmana, přenesením dat ze dvojky tak přijdeš o veškerý postup z toho dílu.

Tento problém se netýká konzolových hráčů, transfer bude proveden automaticky.

„Majitelé Xboxu už mohou hru na své konzoli předinstalovat“

Zdroj: dualshockers.com

Co nabídne nové DLC pro Moving Out?

Michal Vinař: „Celkově mi přijde, že si dneska lidi čehokoliv moc neváží…“