in

Ciri v Geraltovo brnění!

The Witcher 3: Wild Hunt je od svého vydání vždy schválený snad na každém jeho dalším kroku a je stále považován za nejúspěšnější RPG. Klíčovým lákadlem je jeho dobře napsaný a vyprávějící se příběh, včetně několika vedlejších úkolů, nemluvě o několika ohromujících lokalitách – hra se nám stále rozrůstá.

I přesto, že vždy upřednostňuji základní hru a nalil do ní stovky hodin včetně DLC obsahu a jsem dost skeptický k veškerým módům, které se postupem času do her dostanou, tak přeci jen tento je velmi zajímavý.

Na Nexusmods, resp. modder Bububul vytvořil mód, který by měl Geraltově dceři, Ciri, obléknout ohromnou a těžkou sadu brnění Ursine založenou na řetězových vzorech. I když v něm Geralt vypadá vášně fešně, tak po shlédnutí těchto fotek mi to přijde jako by byl ušit na míru právě této princezně. Je to vynikající replika brnění, která je založena na velmistrově legendárním brnění Ursine, které je součástí DLCčka Blood and Wine pro OpenWorld.

Chcete-li ohodit Ciri tímto outfitem, tak skoč na Nexusmods a flákni mód do složky hry The Witcher 3 a můžeš brázdit vody zaklínačského světa a vyhledat Ciri aby sis ji prohlédl.

Zdroj: dualshockers.com

Peter Griffin do Fortnite?