in , ,

60 FPS na NextGenu!

Nedávno jsme Vás informovali o startu již deváté sezóny staré dámy v BR hrách – Playet Unknown’s Battleground, který je sužován problémy s výkonem a spoustou bugů a pro nextgen konzole to bude opravdu výzva.

PUBG dorazí na nextgenové konzole hned první den a bude podporovat jak Cross-Generation (např. PS4+PS5) tak všem známý Cross-play (např. Xbox+PS5/4). Dle oficiálního vyjádření na stránkách hry, by mělo dojít k masivnímu zlepšení všech prvků ať už Bog-standart stability tak konzistentních FPS. Výkonnost hry bude záležet dle toho jakou hráč využívá platformu a co bude prioritou Framerate nebo FPS.

Díky zvolení prioritní možnosti frameratu bude hra běžet na 60 FPS na platformě Xbox Series X a PS5. Na Skových Xboxech budou hráči locknuti na 30 FPS, ačkoliv vývojáři Bluehole dělají vše pro to aby snímková frekvence byla o dost vyšší.

Dále je tu další možnost a to priorita FPS, kde na současných konzolích přijde s aktualizací hry 9.1 – prozatím neexistuje ani informace, že hra bude moci běžet nad 1080p při použití priority FPS.

Zdroj: dualshockers.com

Hry mnohé hráče naučily, ale…

Cyberpunk 2077 vyjde až v prosinci